Вирощування кукурудзи

07.05.2020
 

Провідні аграрії знають, що краще не економити на якості посівного матеріалу. Купуючи високопродуктивне насіння кукурудзи гуртом, можна створити надійну основу для майбутнього врожаю. Воно буде прекрасною інвестицією та запорукою успішного розвитку бізнесу.

Вимоги до кукурудзяного насіння

Коли планується засадити поля кукурудзою, потрібно враховувати особливості вирощування цієї культури в конкретному регіоні. Необхідно заздалегідь підготувати грунт, використовуючи сучасні технології та ефективні добрива. Слід звернути увагу на питання боротьби з бур’янами, захворюваннями та шкідниками. Дотримуючись передових агротехнічних методик догляду за рослинами, можна зібрати хороший врожай.

Вибираючи насіння кукурудзи на вітчизняному ринку, багато аграріїв звертає увагу на гібридний посівний матеріал. Для вирощування в різних кліматичних зонах, вони намагаються правильно підібрати різні групи стиглості:

  • пізня;
  • середньопізня;
  • середня;
  • середньорання;
  • рання.

Де купити насіння кукурудзи?

Враховуючи інші показники, можна знайти оптимальний варіант, та вигідно придбати якісне насіння кукурудзи у надійних постачальників. На ринку України працює багато фірм, які пропонують хороший посівний матеріал як вітчизняних, так і іноземних виробників.

Користуючись послугами надійних компаній, таких як «Бізон-Тех», можна придбати якісне насіння високоврожайних культур. Сумлінно перевіряючи кожну партію пропонує мого посівного матеріалу, визначаються не тільки параметри чистоти та однорідності зерна. В таких структурах аналізують також і показники стійкості насіння до впливу шкідників. Відповідальні компанії пропонують якісний посівмат, який надійно захищений від шкідників та захворювань за допомогою спеціальних хімічних та біологічних засобів. Потрібно також вибирати насіння, що вже пристосоване до конкретних кліматичних та регіональних умов та має високі показники схожості.

Підбираючи постачальника, слід звернути увагу на його досвід роботи та репутацію. Важливо не економити, та остерігатись підробок та неякісного насіння. Краще звернути увагу на перевірені та популярні сорти, які відповідають усім вимогам ГОСТ, та інших нормативних документів.

Купуючи якісний посівмат кукурудзи, українські аграрії отримають високі перспективи для вирощування прекрасного врожаю та успішного розвитку бізнесу.

Все Статьи АПК

Комментарии (0)

Добавить комментарий