Зелений чай - користь та довголіття!

15.10.2018
 Зелений чай - користь та довголіття!
 

Зелений чай є багаторічною вічнозеленою рослиною, що має красиві, довгі, темно-зеленого кольору овальні листя. Корисні властивості зеленого чаю пояснюються тим, що до його складу входять різні біоактивні речовини, мікроелементи і вітаміни. При виробництві чаю листя не піддаються повному окисленню (ферментації), тому вони зберігають свій зелений колір. Корисні речовини і вітаміни, що знаходяться в листях зеленого чаю не руйнуються, на відміну від чорного чаю.

Говорячи про користь зеленого чаю, слід зосероедити увагу на тому що він: нормалізує процеси травлення; оздоровлює ясна і зуби; є антиаксидантом; має протимікробні властивості; підтримує тонус організму та знижує почуття голоду; сприяє міцності та еластичності кровоносних судин. Зелений чай є дуже популярнім, завдяки своїм смаковим якостям і корисним властивостям.

В інтернет-магазинах можна зустріти широкий асортимент зеленого чаю, однак знайти якісний напій буває важким завданням. По-перше, необхідно визначитися, який зелений напій потрібен: крупно- або середньолистовий; ваговий або в упаковці; з додаванням квітів або ягід; дорогий або за невисокою ціною. По-друге, приділити особливу увагу характеристикам зеленого чаю.

Колір листочків зеленого чаю –має бути яскраво-зеленого, фісташкового, оливкового кольору з золотистим або сріблястим відтінком.

Зовнішній вигляд зеленого чаю – особливості скручення чаю. Щільно скручені листя свідчать про насиченість і міцність, слабкіше скручені - про духмяний і м'якший смак.

Наявність сміття та домішок - дрібне сміття, шматочки стебел не повинні перевищувати більше 5% від обсягу. Оцінити це можна візуально.

Вологість листя – має бути в межах 3-6%. Перевірити на вологість лисття можна розтерши кілька чаїнок між пальцями, або у стакані з водою на предмет злипнення листів.

Місце збору чаю – найкращї листя зібраний в горах на висоті вище 1 км над рівнем моря. Це говорить про найбільш сприятливі умови вирощування різних сортів, що робить чай якісним та смачним.

Свіжість зеленого чаю - більш якісним вважається свіжий напій, строком зберігання не більше одного року. Перевірити це можна на упаковках.

Упаковка зеленого чаю – можлива на фасованих продуктах. Більш дорогий і якісний чай часто продається в металевих або фарфорових ємностях, більш дешевший в картонній упаковці. Упаковка має бути цілою, герметично закритою, на упаковці повинні бути вказані дата виробництва, місцевість, де вирощений чай, його сорт, маса, знак якості.

Вартість зеленого чаю – найякісніший зелений чай матиме високу ціну (від 200 доларів за кілограм), але можна знайти і якісний смачний зелений напій за доступною ціною.

Відомими виробниками якісного зеленого чаю, що представлений на ринку України є «ISLA», «Julius Meinl», «Althaus», «Azercay», «Basilur», «Comptoir», «Curtis», «Greenfield», «Sherwood» «Tee Schnaider», «TOTTI Tea». Вся продукція пакується в якісні картонні, бляшані коробки або м’які фольгові пакети. Популярними серед покупців є класичний напій, напій з додаванням квітів, фруктів, вершків та ін.

Опубликовано в: Статьи АПК » Чтиво
Все Статьи АПК

Комментарии (0)

Добавить комментарий