ООО АГРОТРЕЙД

ООО АГРОТРЕЙД

Руководитель: Кожемяко Всеволод Сергійович

Телефон: 050-3641588

Факс: +38-057-7032147

WWW: http://agrotrade.ua

Email: y.zaytsev@agrotrade.ua

Група АГРОТРЕЙД була заснована у 1998 році під назвою «Східно-Українська агропромислова компанія».

Основними напрямками господарської діяльності на першому етапі розвитку були забезпечення сільськогосподарських підприємств і цукрових заводів паливно-мастильними матеріалами, торгівля зерном та цукром.

Придбання заготівельних підприємств (Гадяцький і Дворічанський елеватори, Водянське, Зачепилівське, Коломакське хлібоприймальні підприємства) спонукало керівництво до залучення високих професіоналів для створення власної виробничої бази, будівництва та реконструкції нових потужностей, організації заготівлі товарної продукції. Так народжувалася команда АГРОТРЕЙД.

У 2002—2005 роках компанія придбала нові підприємства (Хорольский комбікормовий завод, Близнюківський, Куп`янський, Ворожбянський та Лутугінський комбінати хлібопродуктів, хлібоприймальне підприємство "Доч-Хліб", Самойлівський елеватор) і посіла помітну позицію на внутрішньому та зовнішньому ринках гуртової торгівлі зерновими та олійними культурами.

У 2006 році керівництво АГРОТРЕЙД започаткувало новий напрямок діяльності — рослинництво — на базі господарства «СК-Агро» у Сумській області. Останніми роками земельний банк компанії збільшився до 59 000 га у Харківській,Сумській,Полтавській,Дніпропетровській та Чернігівській областях. Таким чином компанія перетворилась у вертикально інтегрований холдинг завершеного агропромислового циклу – виробництво, переробка, зберігання та торгівля сільськогосподарською продукцією.

Стратегія вертикальної інтеграції та диверсифікації у нових сегментах сільськогосподарського ринку стабілізує компанію, мінімізує залежність від ринкової кон`юктури та дозволяє ефективно розвивати агропромислове виробництво.

Сьогодні АГРОТРЕЙД належить до ТОП-10 українських зернотрейдерів та контролює 3% експортного ринку зерна.