ООО КТЛ-Логистик

ООО КТЛ-Логистик

Руководитель: Ольга

Телефон: +38 099 560 9235

WWW: www.ktl-logistic.com

Email: info@ktl-logistic.com

Компанія КТЛ-ЛОГІСТИК є надійним постачальником сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки на світові ринки. Головний офіс компанії знаходиться: Україна, м.Одеса.

В Україні компанія здійснює заготівлю продукції на своїх складах і господарствах з метою подальшого експорту в країни Європейського союзу, Близького Сходу та Східної Азії на умовах поставки CIF, FOB і CFR.

Завдяки прямим контрактам і договорами з кращими Українськими виробниками сільгосппродукції, ми пропонуємо вигідні умови співпраці та гарантовану якість продукції.

Україна володіє величезним сільськогосподарським потенціалом. Для виробництва сільськогосподарської продукції використовують майже 42 млн. Га земель, що становить майже 70% всієї території країни. Майже половина цієї землі обробляється великими і середніми підприємствами, для яких дуже важливо налагодити якісний і ефективний збут своєї продукції.

Компанія КТЛ-ЛОГІСТИК працює з видами продуктів:

Зернові: Кукурудза, Овес, Пшениця, Ячмінь;
Зернобобові: Горох, Соя;
Олійні: Льон, Соняшник, Ріпак;
Горіхи: Волоський горіх;
Продукти переробки: Крупи, Макарони, Олія, Борошно;
Продукти для виробництва кормів: Макуха, Шрот, Висівки.

Компанія працює лише з перевіреними постачальниками, зарекомендували себе з кращого боку і має сучасне високотехнологічне обладнання та кваліфіковані кадри.
Ми пропонуємо Вам співпрацю і можливість заробітку працюючи з нами!